PostWys³any: Czw 18:49, 08 Lut 2007    Temat postu: SPARINGI

Do³±czy³: 08 Wrz 2006
Posty: 189

PostWys³any: Pi± 10:36, 09 Lut 2007    Temat postu:

Witam.
Myslê ,¿e Czernica nie sprawi k³opotów Jedno¶æi , a wynik tego meczu na d³ugo pan trener Czernicy pan Bugdo³ zapamiêta.

Witam.
Myslalem ,¿e Jejkowice odprawi± sie jak Górki z Krzy¿kowicami, ale có¿ tylko 5-3 na na ró¿nice dwóch klas nie widac przepa¶æi.

Go¶æ

PostWys³any: Sob 21:30, 10 Lut 2007    Temat postu:

Zibi, a wynik do przerwy to ile klas ró¿nicy? Potem grali juniorzy po stronie Jedno¶ci, a Czernica "¿elaznym" sk³adem
zibi

Posty: 189

PostWys³any: Sob 21:52, 10 Lut 2007    Temat postu:

Witam.
Odpowiadam go¶ciowi:
By³em na meczu kiedy¶ (niedawno )w Czernicy z jedn± czo³ow± druzyn w B-klasie, wynik do przerwy te¿ brzmial 4-0 dla go¶ci , a po przerwie zrobi³o sie 4-2 .
Czy to jest zlekcewa¿enie przeciwnika czy wprowadzenie nowym zawodników to jest jaka¶ forma usprawiedliwienia .
Jejkowice wygra³y i chwa³a im za to , ale jak my¶lalem,¿e wynik bêdzie ca³kiem inny ,w koñcu to czo³ówka V ligi.
Pozdrawiam.zibi.

Go¶æ

PostWys³any: Sob 22:04, 10 Lut 2007    Temat postu:

to nie usprawiedliwienie, trener sprawdza nowych zawodników, a z czo³ow± dru¿yn± okrêgówki ka¿dy chce wygraæ
zibi

Posty: 189

PostWys³any: Sob 22:14, 10 Lut 2007    Temat postu:

Witam.
Damian Cichecki zna swój fach i wie co robi i jestem o tym przekonany , ¿e tak jest.
Co do ostatecznego wyniku , to by³a moja sugestia i tak zostanie , zobaczymy co przyniosa nastepnê sparingi.
Jacy zawodnicy byli testowani w tym meczu?

makanaky
Go¶æ

PostWys³any: Nie 14:00, 11 Lut 2007    Temat postu:

Sprzydalo by sie nam jeszcze przynajmniej jedno wzmocnienie oprocz tych zawodników ,ktorzy sa juz w trakcie zalatwiania tym bardziej ze duzym oslabieniem jest odejscie Koczewskiego.Co do sparingu to miejscami ta gra wygl±dala naprawde ¿enuj±co i nie jest tu wyt³umaczeniem stan boiska raczej fakt ze nie ktorzy zawodnicy maja zakodowane w glowach granie,kop a qrwa lec. Druga sprawa to treningi .Mamy okres przerwy zimowej wazny etap w przygotowaniu fizyczno wydolnosciowym a przypomina to raczej qrwa sielanke i nie mowie tu o treningach tylko o frekwencji na nich.Takim sposobem daleko nie zajdziemy i nawet dobry trener jakiego mamy nie bedzie mógl w stanie pomóc jezeli bedzie mial zawodnikow nie przygotowanych do gry.Pózniej w sezonie jak nie bedzie szlo i bed± slabe wyniki to bedziemy szukac winnego a znajac zycie to bedzie nim trener bo przeciez nie zawodnicy ktorzy mieli festyniarskie podejscie do wszystkiego!!!Takze przestañmy sie qrwa poklepiwac po plecach tylko zabierzmy sie ostro do roboty bo tylko poprzez wylany pot na treningu mozna naprawde do czegos dojsc.
Z dobrej strony wczoraj pokazali sie juniorzy w szczególno¶ci Ycho .Tak trzymac !!!
nowy
Go¶æ

PostWys³any: Nie 14:55, 11 Lut 2007    Temat postu:

Npiszcie cos na temat nowych zawodnikow za³atwianych do Jejkowic, jak spisali sie na meczu?? czy warto ich za³atwiac?? Pozdro
ycho

Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 269

PostWys³any: Nie 19:35, 11 Lut 2007    Temat postu:

My¶le ¿e wszyscy za³atwiania do jejkowic beda wzmocnieniami.Hetman b.dobrze- 1 gol na dowód, wójcik dwa gole ,pawlak czyscil wszystko .Super ;]

Mag
Go¶æ

PostWys³any: Pon 11:52, 12 Lut 2007    Temat postu:

Niech tu kto¶ napisze kto gra³ ?? Jak gra³ ?? Kto strzeli³ ?? Kto zagra³ jeszcze z juniorów ?? Ot tak ma³a relacja ze sparingu Very Happy .
Niech kto¶ sie podejmnie tego. Mo¿e ty Banan Rolling Eyes
Go¶æ

PostWys³any: Pon 16:07, 12 Lut 2007    Temat postu:

a wiec 1polowa : Jurczyk- P.Cichecki, Szczyrba, Pawlaszczyk, Psota- Sz.Cichecki1, Gañczorz, Paleñ, Wójcik-Herman,K³osek po przerwie Paszczak-Pisulski,Szczyrba, Pawlaszczyk(ok.55-60min Koch),Ole¶-Skupieñ,Gemborski,Paleñ(ok70min Sz.Cichecki2), Dyczka- Herman,Zielonka
tak jak bylo juz pisane do przerwy mecz bez historii a bramki zdobyli P.Cichecki, Herman, Wójcik po przerwie roszady w skladzie i konczy sie 5-3 a bramke zdobywa T.Zielonka!!! co do zawodnikow nowych to zaprezentowali sie dobrze i napewno beda wartosciowym zakupem!! a juniorzy no coz z bardzo dobrej strony pokazal sie dyczka, a reszta musi jeszcze troche potrenowac:) niema co sie rozpisywac jak kto gral bo nie wyniku oczekiwal trener tylko tego abo pobiegac i przyzwyczaic sie do pilki;)